російські окупанти мріють про своє поранення, щоб отримати виплати та повернутися додому, - АУДІОУ той час як путін уже 54 день мріє захопити Україну за 3 дні, бажання його солдатів  – більш приземлені.

Про це повідомляється на сторінці СБУ.

Російські окупанти мріють про своє поранення, щоб отримати виплати та повернутися додому. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які є у розпорядженні СБУ.

«Осколок в ногу, два месяца промучался, у тебя достали, зашили, оклемался. Даже если в руку, ну ничего страшного… Даже если прихрамываешь, зато три миллиона…» – говорить російський вояка у розмові з дружиною.

Вона не приховує своєї радості від такої перспективи «розбагатіти». І зовсім неважливо, що її «коханий» може загинути. Бо ж виплати за його смерть обіцяють ще більші. 

Цікаво ще одне: «майбутні мільйонери» уже знають, як витратять гроші. Причому, судячи з розмови, на це потрібно буквально декілька днів.  

«Покупаю себе машину, тебе покупаем! Как ты хотела, на автомате какую-нибудь. Мы сразу тебе и мне купим права, едем в бутик какой-нибудь, одеваемся там тысяч на 500, и уходим в конкретный отрыв», – фантазує окупант. 

За офіційними даними нашого Міноборони, українські захисники знищили уже понад 20 тисяч російських загарбників-фантазерів. 

І у окупанта з аудіозапису є дуже великі шанси поповнити цей список. Але ж дружина не засмутиться – піде «в отрив» без нього. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW