Мобільні крематорії ворог використовує у Маріуполі, Чернігівській та Луганській областяхМобільні крематорії були зафіксовані на території України з початку березня. Допускалося, що їх використання для спалення тіл загиблих окупантів, щоб приховати реальну кількість жертв. Але після викриття звірств у Бучі, Ірпені та інших українських містах стало зрозуміло, що кремація тіл була не лише для «своїх», передає редакція. 

У Центрі протидії дезінформації підтверджують, що роспропаганда, після інтерв'ю Володимира Зеленського журналістам ВВС, «відхрещується» від використання мобільних крематоріїв на території України. 

13 квітня керівництво ГУР МО України повідомило, що в Маріуполі зафіксовано щонайменше 13 мобільних крематоріїв для зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. 

Також розвідка зафіксувала факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області та у м. Новоайдар Луганської області.

Якщо ви стали свідком протиправних дій окупантів — повідомляйте про них до офіційного чат-боту СБУ для майбутніх судів у Гаазі: @russian_war_tribunal_bot.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW