Двоє військовослужбовців сьогодні зареєстрували шлюб у ХмельницькомуДвоє військовослужбовців сьогодні зареєстрували шлюб у Хмельницькому палаці урочистих подій. Це перший шлюб у частині з моменту повномасштабного вторгнення російських військ. Молоде подружжя познайомилося в частині, обоє були учасниками бойових дій на Сході, а нині вирішили узаконити свої стосунки.

За традицією наречені встають на весільний рушник, обмінюються обручками та ставлять підписи у державному акті реєстрації шлюбу. А далі келих шампанського та вітання. Наречена Ганна Побережна розповіла, чому саме зараз вирішили одружитись.

«Через нинішню ситуацію в країни, ми не знаємо, де ми будемо завтра. Ми довго наважувались на цей крок. Не знали чи люди зрозуміють, чи сприймуть. Не хочеться образити тих людей, які там, тому що в нас набагато все спокійніше. Але ми дійшли до того висновку, що зараз та нагода, щоб одружитись», - каже наречена.

Мама нареченої, Неля Гуменюк каже: познайомилась її донька зі своїм чоловіком у військовій частині.

«Донька мені розповіла, що як побачила його, одразу сподобався. Такий гарний хлопець, чорнявий, високий, навіть на мене чимось схожий. Почали зустрічатися, почали жити разом, напевне зрозуміли, що підходять один одному по характеру. Нажили майно вже разом собі, трошки щось придбали. Так один до одного відносяться гарно, поважають, мені так здається», - говорить мати нареченої.

Оксана Ковальова, подруга молодят, каже: вони завжди підтримували один одного, особливо під час перебування в зоні операції об’єднаних сил.

«Коли Анюта поїхала перший раз в ООС, а Юрчик залишився з Соломійкою сам дома, він за неї все переживав, кожну хвилинку тремтяче дзвонив. Якась так, в його очах була міцна любов, от така любов може побороти все. Я вірю в них, я знаю, що вони справляться з будь-яким випробуванням і в них все буде гаразд», - розповідає подруга нареченої.

Командир частини ЗСУ Роман Мажар, каже: це світлий день, адже двоє військовослужбовців його частини узаконили свої відносини.

«Це два військовослужбовці, які неодноразово були учасниками бойових дій. Проходили службу неодноразово в зоні ООС. Я думаю, що вони зробили правильний вчинок, тим паче - в правильний час. Такого світлої події, з початку цієї повномасштабної війни, у нашій частині не було», - говорить командир частини ЗСУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW