У Київській області виявили тіла понад 900 загиблих мирних мешканцівУ Київській області правоохоронці виявили понад 900 тіл загиблих мирних мешканців. Тіла людей виявляють посеред вулиць та в тимчасових похованнях. Більшість з них померли від вогнепальних поранень.

Про це на брифінгу повідомив начальник поліції Київщині Андрій Нєбитов.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал. Там ми публікуємо важливі та актуальні новини Києва, області та України.

За його даними, наразі поліція працює у всіх 180 населених пунктах Київської області, які деякий час перебували під російською окупацією.

Нєбитов також зазначив, що тіла мирних мешканців виявляють посеред вулиць та в тимчасових похованнях. Більшість з них померли від вогнепальних поранень.

Ми публікували дуже багато масових поховань, і прикро, що ми фіксуємо, що це поховання людей, вбитих зі стрілецької зброї. Тобто ми розуміємо, що під час окупації російська армія встановлювала певний режим, намагалася відшукати людей, які мають вплив на громаду і змусити їх працювати на РФ, - сказав очільник обласної поліції.

Він зазначив, що тіла передали до судово-медичних установ для детального огляду.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що за словами міського голови Бучі, 85 % убитих у місті, чиї тіла вже дістали з братських могил, мають кульові поранення. Це свідчить про те, що російські окупанти вбивали людей умисно, а не випадково. Також ми повідомляли, що генеральний прокурор Міжнародного кримінального суду, відвідавши Бучу та Бородянку, сказав, що Україна є місцем злочину.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW