Спецоперація проти українських військових і правоохоронців: у Харкові СБУ викрила ботоферму Росії, - ВІДЕОУ Харкові СБУ викрила нову ворожу ботоферму.

Ботоферма працювала виключно по українським військовим і співробітникам правоохоронних відомств, а саме через розсилку СМС. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Таким чином спецслужби РФ намагалися провести спеціальну інформаційну операцію і розхитати морально-психологічний стан українських силовиків, зокрема ворог розсилав повідомлення із пропозиціями здатися та перейти на бік окупантів.

«Исход событий предрешен! Будьте благоразумны и откажитесь от поддержки национализма и дискредитировавших себя руководителей страны, уже сбежавших из столицы!!!», - говорилося в брехливих СМС.

Ботоферму досить швидко виявили та знешкодили кіберфахівці СБУ. За час своєї недовгої роботи через цей канал ворог відправив близько п’яти тисяч СМС.

Найцікавіше, що все обладнання було розміщене на Дніпропетровщині, але дистанційно керувалося з РФ. Власник помешкання зізнається, що навіть не здогадувався про свою роль у «спецоперації» ворога. Він повинен був лише підключити обладнання до інтернету та завантажувати сім-картки операторів мобільного зв'язку. Його «роботу» російські спецслужби оцінили у 2000 доларів щомісяця. Наразі вся техніка вилучена, а з усіма причетними СБУ проводить відповідні заходи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW