Ти сконаєш в Чорнобаївці: харківський гурт записав пісню про прокляте для окупантів місце Три вечори, дві гітари та п'ятеро людей у різних містах України — харківський гурт "Alсohol Ukulele" записав сингл, присвячений Чорнобаївці — селу на Херсонщині, де Збройні сили України, за даними радника керівника Офісу президента Олексія Арестовича, 12 разів знищували російські війська.

Музиканти створили пісню за три дні та випустили її на YouTube 31 березня. "Ми, звісно, очікували 13-го ювілейного [удару по окупантах в Чорнобаївці], але не дочекалися поки що", — каже учасник гурту та автор музики Юрек Якубов, інформує «Суспільне».

"Ми зараз всі опинилися в різних містах. Четверо з наших лишилися у Харкові і лише двоє мали доступ до інструментів. Я у Кривому Розі, частина в Полтаві, Кам'янському. У якийсь момент стало зрозуміло, що варто продовжувати робити те, що робив і раніше, в тому числі писати музику", — каже Якубов.

Писали на мобільні телефони, з інструментів мали дві гітари.

"Мені усі поскидали свої треки, дуже багато хто поїхав без інструментів. Інструменти частково лишилися на студії, частково по домівках. Тому з усього, чим ми зазвичай користуємося, у нас було дві гітари у доступі й голоси. Навіть барабан, який чути на записі, це я буквально стукаю себе в груди", — розповів музикант.

Фрагмент пісні

В Чорноморку, Чорногорку, куди хочеш, відвезем.

Є багато міст, де добрив потребує чорнозем.

В Чорноплеси, у Чернігів, Чорноліску й Чернівці.

Чи лишайся в Чорнобаївці, ти сконаєш в Чорнобаївці....

У створенні треку брали учать п'ятеро людей, із постобробкою допоміг саундпродюсер Євген Манко.

  • Юрек Якубов — гітара, міді, перкусія, вокал;

  • Кирило Гончар — гітара, лампові пружини;

  • Олександра Рябчикова — флейта, бек-вокал;

  • Тетяна Сидоренко — бек-вокал;

  • Аліса Шевцова — бек-вокал.

"І ще один забезпечує вогневу підтримку, бо зараз у Нацгвардії служить", — говорить Якубов.

Піснею гурт збирає допомогу на харківську тероборону.

"Дівчина з Харкова, яка зараз у Львові, організує поставлення від тепловізорів та броні до гуманітарної їжі та ліків на Харків, в основному на тероборону, а також і для жителів... Я думаю, що найближчим часом буде ще декілька пісень і там будуть інші картки", — говорить Якубов.

Гурт вже планує запис пісень, присвячених Маріуполю та повітряній тривозі.

"Зараз потрошки складається пісня про Маріуполь. І буде ще — ви це все одно не зможете написати, але готується після під назвою "Летить бл**іна" — традиційний лозунг усього Twitter, коли починається повітряна тривога", — проанонсував Юрек.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW