Від 10 до 12 років в'язниці: В Україні посилили відповідальності для колаборантівВерховна Рада України прийняла закон про посилення відповідальності для колаборантів.

Як повідомляє "Українська правда", згідно з законом, Кримінальний кодекс доповнено статтею 111-2 "Пособництво державі-агресору". Тепер колаборантів будуть карати позбавленням волі на строквід 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. 

- Умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору (пособництво), збройним формуванням та/або окупаційній адміністрації держави-агресора, вчинені громадянином України, іноземцем чи особою без громадянства, за винятком громадян держави-агресора, з метою завдання шкоди Україні шляхом: реалізації чи підтримки рішень та/або дій держави агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави агресора; добровільного збору, підготовки та/або передачі матеріальних ресурсів чи інших активів представникам держави агресора, її збройним формуванням та/або окупаційній адміністрації держави агресора,- говориться у повідомлені. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW