Складним залишається Ізюмський напрямок - Олег Синєгубов про ситуацію на ХарківщиніГолова Харківської ВЦА Олег Синєгубов розказав про підсумки 13 квітня на Харківщині.

Вчора протягом дня окупанти продовжили обстрілювати житлові райони Харкова, де немає жодної військової інфраструктури. Це жорстокі умисні атаки проти мирного населення. Інтенсивні артилерійські удари фіксували на Північній Салтівці, 602-му мікрорайоні, ХТЗ, селищі Жуковського. На жаль, внаслідок обстрілів за день загинули 4 мирних жителів та 10 поранених.

По області складним залишається Ізюмський напрямок. Але наші ЗСУ тримають позиції, знищують техніку та поступово рухаються контрнаступом у Дергачівському та Роганському напрямках.

Також на Харківщині проводять евакуацію із Лозової та Барвінкового. Населенню наполегливо рекомендують тимчасово покинути ці території, адже прогнозують імовірність розгортання бойових дій саме в цих районах.

Також, керівництво області хотіли б провести евакуацію із Липців, Циркунів, але російський ворог не погоджує “зелених” коридорів.

Як ви можете бачити, росіяни постійно і хаотично наносять удари по житлових районах. Тому не нехтуйте сигналами тривоги!

Тримаймося і віримо в Збройні Сили України. Перемога лише за нами!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW