В Мукачеві відкрито коворкінг-центр для підприємців, які переїхали в містоВ Мукачеві в приміщенні міської ратуші відкрито коворкінг-центр для підтримки організації діяльності підприємців вимушено релокованих зі сходу та центру України.

Коворкінг-центр облаштований офісними меблями, комп’ютерним обладнанням із забезпеченням безкоштовного доступу до мережі Інтернет.

Всі підприємці, які приїхали з гарячих точок і потребують робочого місця мають таку можливість у приміщенні коворкінг-центру. Крім цього, в приміщенні центру буде можливість проведення як індивідуальних та і групових бізнес зустрічей з метою налагодження співпраці з місцевим бізнесом, круглих столів, зустрічей та консультацій по вирішенню актуальних господарських питань між суб’єктами господарювання.

Всіх підприємців, керівників суб’єктів господарювання, які вимушено переселилися із зони бойових дій і мають намір працювати в громаді та знайти потенційних партнерів просимо заповнити google-форму потреб: тут.

Заповнена форма дасть можливість зрозуміти актуальний стан потреб та необхідної інформації для подальшого пошуку потенційних партнерів

Також, просимо суб’єктів господарювання та керівників підприємств Мукачівської міської територіальної громади, які мають вільні виробничі, складські, офісні площі та приміщення, що можуть бути задіяні або передані в оренду для підприємств, які переміщуються із зони бойових дій на сході України заповнити відповідну google-форму, за посиланням: тут.

Про це інформує Мукачівська міська рада

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW