У Львові та області оголосили повітряну тривогуНа Львівщині оголосили повітряну тривогу об 11:16 7 квітня. 

7 квітня об 11:16 у Львові та області оголошена повітряна тривога. Жителів закликають пройти в укриття. Про це повідомили у департаменті Цивільного захисту Львівської ОДА.

"Увага! Повітряна тривога! Увага! Повітряна тривога! Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття! Увага! Залишайтеся в укритті до наступного сигналу сирени, яка означає відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дана команда "Відбій повітряної тривоги!", - йдеться у зверненні до жителів. 

Окрім того, повітряну тривогу оголосили також у Хмельницькій, Житомирській, Рівненській, Чернігівській, Волинській, Київській, Тернопільській областях. 

Якщо ви бачите підозрілі літаючі об'єкти, не фотографуйте їх, не знімайте відео і не викладайте у соцмережі. Повідомте про ці об'єкти в чат-бот у телеграмі "Шось летить" - @rusrocketfly_bot

Цей чат-бот створили спеціалісти Львівської ОВА та IT-фахівці спеціально для того, щоб уважні цивільні люди могли також стати вартовими неба і зробити свій внесок у перемогу України над окупантом.

Читайте також: Історії переселенців, які приїхали до Львова та працевлаштувалися у школах

Фото на головній умовне: з відкритих джерелAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW