У Львові Органний зал запрошує на великодні концерти: деталіВпродовж 24 - 25 квітня у Львівському органному залі проведуть концерти.

10 квітня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у Львові  Будинок органної і камерної музики організував чимало різноманітних концертів. 

Зокрема, 24 квітня о 19:00 відбудеться Великодній органний концерт, який виконує Світлана Позднишева. Органний концерт з нагоди Великодня 25 квітня о 19:00 дасть Марк Новакович.

24 та 25 квітня о 14:00 у виконанні заслуженої артистки України, солістки Національного будинку органної та камерної музики України Валерії Балаховської звучатиме великодня органна класика європейських майстрів.

24 квітня о 17:00 львів'ян і гостей міста також запрошують на "Вальс Шопена". Вальси Фредерика Шопена - це окремий феномен у світі музики. Віртуозний піаніст писав музику так, щоб звучанням лише одного рояля змусити людину переживати найсильніші емоції в своєму житті. Зануритися у світ Шопенівських вальсів, а також мазурок і ноктюрнів запрошує на сольному концерті піаніст, соліст Львівського органного залу Андрій Макаревич.

Львівська органістка Олена Мацелюх на своєму сольному органному концерті 25 лютого о 17:00 детальніше ознайомить глядачів із періодом барокової органної краси, адже музика бароко в першу чергу асоціюється із творчістю Баха, але в цей час творили й інші видатні композитори.

Читайте також: Як пройшла доба у Львові та області: про ситуацію станом на 10 квітня

Фото на головній: galinfo.com.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW