За минулу добу в Одеській області трапилось вісім пожежЗа минулу добу НС не виникло. Всього відбулось 12 подій. В Одесі рятувальники гасили одну пожежу, а ще сім в області. 

Про це повідомили в ДСНС. 

Пожежі: 

  • 2 виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі 0,26 Га;
  • 11 квітня о 10:04 надійшло повідомлення про загорання квартири у м.Одесі по вул.Маразлієвській. По прибуттю на місце виклику рятувальників встановлено загорання домашнього майна в квартирі на 1-му поверсі 4-х поверхового житлового будинку. О 10:25 пожежа була локалізована та о 10:37 ліквідована на площі 50м2. На місці пожежі співробітниками ДСНС евакуйовано квартировинаймача (медична допомога не знадобилась). Загиблих та постраждалих немає. Ймовірна причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при використанні воскової свічки квартиронаймачем, збиток встановлюється. Від ДСНС залучались 7 одиниць пожежної техніки та 30 рятувальників.

Також рятувальники здійснили два виїзди на вилучення та знищення ВНП часів Другої світової війни: 

  • м. Одеса, Малиновський р-н, вул. Овідіопольська дорога, 3 - 1 артснаряд калібру 152 мм;
  • Одеський р-н, Фонтанська ТГ. за межами с. Олександрівка - 1 артснаряд калібру 120 мм.

1 випадок виявлення ВНП часів ДСВ:

  • Одеський р-н, Дальницька ТГ, с. Мар’янівка, вул. Вишнева, 10 - 1 артснаряд калібру 75 мм. Вилучення та знищення заплановано 12.04.2022р.

1 виїзд на підозрілий предмет:

  • Одеський р-н, м. Чорноморськ, площа Якірна,1, в адмінбудівлі контейнерного терміналу - виклик хибний.

Залучення підрозділів ГУ на ліквідацію наслідків вибухів та обстрілів: не залучались.

Читайте також: Окупанти підло переодягаються в цивільний одяг та ховають техніку в житлових кварталах, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW