Чулаківський сільський голова виїхав зі своєю родиною з ХерсонщиниОчільник Чулаківської громади на Херсонщині Олександр Мусієнко вивіз свою родину з території територіальної громади.

Про це сільський голова повідомив на сторінці Чулаківської сільської територіальної громади у Facebook.

При цьому він зазначив, що сам збирається повернутися.

"Чотири тижні російські військові перебувають у нас в громаді, і ми живемо в постійному страху та стресі! Нам багато чого вдалося зробити для підтримки життєдіяльності сіл, я дякую всім нашим фермерам та звичайним людям, які стали зі мною пліч-о-пліч та відновили роботу нашого млина та олійниці! Дякую ще раз кожному з вас за роботу!!!

З кожним днем ситуація погіршувалася, тому я вирішив вивести свою родину в більш безпечне місце. Я прошу вас з розумінням поставитись до цієї ситуації, я особисто планую повернутися до своєї рідної Чулаківки, але мені буде набагато простіше коли моя родина буде далеко від мене. Я не втікаю і не складаю свої повноваження сільського голови, все буде працювати в звичному режимі, всі отримають заробітні плати, все буде гаразд.

Я постійно на зв'язку із кожним з вас!!! Думаю, що ви мене правильно зрозумієте, що я не мав іншого варіанту, адже моє життя - це дитяче життя!!! Вірю, що скоро з вами зустрінуся!!! Бережіть себе!!!", - написав Мусієнко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW