У Мелітополі російські окупанти проводять зачистку активістів: шукають тих, хто має проукраїнську позицію і приймав участь у мітингахУ Мелітополі окупанти катують місцевих жителів, які брали участь у патріотичних акціях та мітингах.

Про це повідомляє місцеве видання «РІА-Мелітополь», передаэ 061

За інформацією ЗМІ, колишній співробітник військкомату – отаман козачого підрозділу Ігор Лисенко, який може співпрацювати із ФСБ, вже видає списки АТОшників. І російські агресори влаштували полювання на їх дружин та батьків.

«Ситуація з активістами досить складна, тому що проходить їх тотальна зачистка. Спочатку вони [окупанти]йшли по депутатському корпусу, потім по тим активістам, що приймали участь у мітингах. Приходять додому і, якщо не знаходять тих, хто їм потрібен, то забирають їхніх батьків. Так зараз у них у заручниках перебуває мати одного із депутатів Мелітопольської міської ради. До цього викрадали чоловіка депутатки обласної ради. Тож вони не зупиняються на активістах. Вони йдуть за родичами тих осіб, що їм цікаві.

Складна ситуація із журналістами – вони практично повністю захопили все медійне поле Мелітополя. А коли зрозуміли, що не можуть знайти всіх журналістів, які їм потрібні, то вони вкрали 74-річного батька журналістки та намагались викликати її на розмову, - повідомив про ситуацію у місті Іван Федоров під час прямого ефіру на телеканаліЕспресо.

Сьогодні російські ЗМІ розповсюдили відео з мешканцем Мелітополя Олександром Пугачем.На відео хлопець роздягнений і, судячи з зовнішнього вигляду, піддавався тортурам. 26-річного хлопця викрали з власної квартири, а за пару годин повернулися за його матір’ю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW