Обстрілів чи прильотів ворожих ракет протягом дня не відбулося, - заступник керівника ради оборони ДніпропетровщиниДніпропетровщина станом на 21:00 8 квітня. 44 доба спротиву.

Дніпропетровщина, в нас все спокійно. Обстрілів чи прильотів ворожих ракет протягом дня не відбулося, - голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

На Дніпропетровщині затримали настоятеля храму однієї з єпархій УПЦ московського патріархату. Чоловік публічно підтримував дії влади рф та виправдовував вторгнення окупантів в Україну. Ряса від відповідальності за державну зраду не захистить. Бо вірити треба не тільки в Бога, а й в свою країну.

Наразі Дніпропетровщина допомагає постраждалим внаслідок ворожого удару по вокзалу Краматорська: більш ніж 60 наших медиків допомагають рятувати поранених. Фахівці забезпечені всіма необхідними ліками та видатковими матеріалами, працюють на місці і транспортують поранених до лікарень Дніпропетровської області.

Наостанок. Наші ЗСУ обов’язково помстяться російським нелюдам за цинічний злочин, який ті вчинили сьогодні у Краматорську. За кожного вбитого українця. Окупанти отримають по заслугам.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW