У Запорізькій області без газу залишились 52 населених пункти, без світла - 66На сьогодні, 2 квітня,  без газопостачання знаходиться 62,1 тис абонентів у 52 населених пунктах Запорізької області. Повністю відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження газопроводу на території Донецької області.

Про це повідомляє ЗОВА. 

За даними обласної влади, газопостачання в населених пунктах порушене внаслідок ведення бойових дій. 

“Минулої доби відновлено газопостачання для 429 абонентів м. Оріхів та с. Мала Токмачка”, - додається у дописі. 

В інших населених пунктах пошкоджені мережі планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21,6 тис абонентів у 66 населених пунктах Запорізької області, у тому числі за минулу добу через сильний вітер порушено енергоживлення близько 200 абонентів. Одночасно за минулу добу було відновлено електропостачання с. Антонівка, де мешкає близько 100 родин.

Також є інформація про те, що відсутнє централізоване водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Раніше ми повідомляли про те, що в Оріхові зруйновано 5 будинків. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW