У Запоріжжі влаштували толоку в одному з міських парків до Дня довкілляТрадиційний “День довкілля”, що проводиться у квітні, цього року вирішили провести у першу суботу місяця.  Толоку провели на території Парку Металургів імені Сацького.

Про це повідомили у прес-службі Запорізької міської ради, передає 061.

До наведення ладу долучилися більше 100 працівників обласної військової адміністрації. Учасники очистили від сміття, опалого листя та сухих гілок Алею Героїв та упорядкували прилеглу до неї територію.

За словами представників обласної влади, місто повинно бути чистим навіть під час воєнного стану. Тому закликали представників підприємств та організацій також влаштовувати, за можливості, акції з прибирання територій, а городян - облаштовувати двори та наводити лад на земельних ділянках біля під’їздів.

«Плідно сьогодні попрацювали. Треба визначити наступну точку,скрізь має бути охайно», - зазначив голова ЗОВА Олександр Старух.

Крім цього, очільник області нагадав, що у Запоріжжі з 20.00 сьогодні знову розпочнеться подовжена комендантська година та закликав не порушувати встановлених обмежень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW