Живуть по сусідах: у подружжя з Сумщини згорів будинок через обстріли військовими РФЖивуть по сусідах: у подружжя з Сумщини згорів будинок через обстріли військовими РФ, фото-1

Живуть по сусідах, бо власний будинок майже повністю вигорів після обстрілів російськими військами. Таке сталося зі Світланою та Анатолієм Луценками, що мешкають у селі Дептівка Конотопського району. Про те, як все відбулося, подружжя розповіло журналістам Суспільного.

У Дептівці родина Луценків живе 30 років. Мали своє помешкання. Нині Світлана згадує – все змінилося 1 квітня, ввечері. Тоді почався обстріл ворожими військами, й на подвір’ї зайнявся сінник: "Ми почали тушити сіно, дровник, щоб не запалала хата, бо дуже близько".

У кімнатах нещодавно зробили ремонт, кажуть господарі – замінили вікна, придбали нові меблі, повісили натяжні стелі. Коли ж спалахнуло – господарів вдома не було.

Анатолій Луценко — господар будинку говорить: "Ми завжди тут жили, нікуди не ходили, а в ту ніч пішли на болото, подалі. Коли сусідка прибігла – у вас клуня горить. Ну ми усі сусіди, хто був, давай. А тут оці ж туди-сюди цілу ніч їздять, заправка одна приїхала, вилила, а потім поїхала заправляться, а води не може набрати, у центрі вони стали і стоять".

Анатолій показує на віконному склі отвір від кулі, через яку, ймовірно, виникла пожежа, припускає – снаряд був трасуючий. Додає: стріляли росіяни прицільно – по будинках.

Господиня говорить: те, що спалахнуло й всередині також, спочатку не помітили: "Потім попросили принести таблетки, я зайшла в дім, а там вже все розплавилося".

Гроші на відновлення помешкання дасть держава, запевняє голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький. Коли саме – поки невідомо.

Дмитро Живицький зазначив: "Протягом тижня перші кошти мають почати виділятись. Уряд має прийняти рішення з резервного фонду мають почати виділятись і далі ми будемо працювати з кожною окремою громадою, в кожному окремому випадку будемо оцінювати збитки та відновлювати житло людям".

с. Дептівка, Конотопський р-н. Згорілий будинок через обстріли військовими РФ. 07.04.2022. Суспільне СумиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW