Запустив салюти і отримав повістку: чоловік, який використав піротехніку у воєнний час, постане перед судомУ Чернівецькій області чоловік запустивши салюти, обурив місцевих мешканців. Т,і розмістили відео із запуском піротехніки у мережу і тепер чоловік за свої дії відповідатиме перед судом.

Про це розповідає "АСС".
Відео з салютами поширили у соціальних мережах місцеві жителі, яких обурило використання піротехніки у воєнний час.
Співробітники поліції відреагували на допис у соцмережах і встановили винуватця. Правоохоронці встановили приблизне місце події, опитали можливих свідків та очевидців. Поліцейські з’ясували, що феєрверки запускав зі свого двору 38-річний чернівчанин, тепер він віповідатиме перед судом.
Чоловік пояснив поліцейським, що мав удома піротехніку, і діти попросили показати їм салюти. Не подумавши про наслідки, він використав феєрверки. При цьому, чернівчанин порушив правила безпеки.Співробітники поліції склали на чоловіка протокол за статтею 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Цей протокол буде скеровано до суду для розгляду і прийняття відповідного рішення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW