Українців сповіщатимуть про загрозу повідомленням, яке буде виводитись на екран телефонуАбонентам "Київстару" найближчим часом почнуть надходити тестові повідомлення від DSNS.

Повідомлення відразу буде виводитись на екран телефону, поверх усіх програм або заблокованого екрана, з одночасним гучним попереджувальним звуковим сигналом.

Це робиться для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або інших небезпечних подій та послідовність дій у цих ситуаціях. Абонентам Київстар найближчим часом почнуть надходити тестові повідомлення від DSNS.

В Україні запускають систему оповіщення, яка дозволить повідомленню від надзвичайників з'являтися на екрані телефону поверх усіх програм, або навіть тоді, коли мобільний заблокований.

Відповідну систему оповіщення із використанням технології Cell broadcast запускає Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з мобільними операторами, інфомують в ДСНС.

Також одночасно з повідомленням буде лунати гучний попереджувальний звуковий сигнал.

"Це робиться для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або інших небезпечних подій та послідовність дій у цих ситуаціях", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що абонентам "Київстару" найближчим часом почнуть надходити тестові повідомлення від DSNS.

© ДСНС

© ДСНС


Вчасно отримана інформація рятує життя!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW