У Тернополі заборонили роботу усіх таксі в нічний часЗ 22 год до 6 год ранку відтепер скористатися послугами таксі буде неможливо.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив голова ОВА Володимир Труш.

«Є комендантська година і вона для всіх. Таксі теж припиняють свою роботу з 22 до 6 ранку. Питають, чим людям добиратися в лікарню чи якщо щось сталося? При різких проблемах зі здоров’ям є швидка, вона доставить людину в лікарню у разі потреби. Ще питають, а якщо приїздить вночі потяг? Тоді на нього слід добиратися завчасно. Бо це війна. Водночас якщо є квиток, то це поважна причина, тоді просто пояснюєте це патрулям чи на блокпостах і вас пропустять», – зазначив Труш.

При цьому він не пояснив, як людям без власного авто вночі добиратися на вокзал, щоб по ходу демонструвати цей квиток. Як власне і що робити людям, які вночі прибувають в Тернопіль, часто – виснажені.

Виглядає, що про альтернативу влада наразі абсолютно не подумала.

Принагідно Володимир Труш пригрозив чоловікам, які не дотримуються комендансткьої години.

«Закликаю усіх – в час комендантської години не покидайте приміщення! З наступного тижня чоловіків, які гуляють в цей період по місту, ми відправлятимемо у військомат, а звідти – у армію. І там вони вночі нестимуть службу, раз їм це так до душі», – сказав Труш.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW