"Вибачатися за ці слова, я не буду": дружина Зінченка жорстко звернулася до росіян через вимогу перейти на російську мовуТриває повномасштабне воєнне вторгнення РФ в Україну, внаслідок якого окупанти зазнають дедалі більших втрат. Тим часом безліч людей в Україні остаточно переходить на українську мову, аби не мати із загарбниками нічого спільного. Публічні особи та телеведучі відкрито заявляють, що не мають жодного бажання комунікувати із громадянами РФ.

Як інформує "ua.football.com", українська журналістка та дружина Олександра Зінченка Влада Седан висловилася про своє ставлення до росіян після нападу на Україну.

"Ви просите провести інтерв'ю російською мовою, щоб нас почули росіяни. Мені нескладно спілкуватися російською, але вже минуло понад сорок днів війни і все, що я можу сказати цією мовою, щоб мене почуло якнайбільше росіян: "Ідіть на*уй". Вибачатися за ці слова, я не буду. Це все.

Тепер я хочу перейти українською мовою. Я вважаю, що після стільки днів війни продовжувати стукатися до російського народу - немає жодного сенсу. Краще підійду і тричі головою об стіну вдарю, користі буде більше. Як мінімум, кровотік у голові покращає. На жаль, там нема до кого стукатися. Може перед ними на коліна встати? Робити цього не буду, далі спілкуватимуся українською мовою.

Нам не повинно бути соромно. Єдине, перед ким мені може бути соромно за свою нецензурну лексику — це перед моїми батьками та чоловіком, але вони чудово розуміють ситуацію та питань до мене жодних не буде. Дочка моя, яка колись виросте і побачить це відео і запитає, чому я не підбирала слова і була такою емоційною, то покажу їй фотографії з Ірпеня, Бучі та всіх інших гарячих точок України. Покажу, що зробила ця нечисть із нашим народом. Думаю, у неї теж не буде питань, чому її мати свого часу не підбирала слова", – заявила Седан.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW