Сьогодні Дніпропетровщина зазнала страшних втрат. Ворогу цього просто так не залишать, - заступник керівника ради оборони областіДніпропетровщина станом на 31 березня 20:30. Тридцять шоста доба спротиву добігає кінця. Короткі підсумки.

Сьогодні Дніпропетровщина зазнала страшних втрат. Ракетний удар по військовій частині забрав життя двох людей, ще п’ятеро дістали поранення, - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук

Ворогу цього просто так не залишать.

Також на Дніпропетровщині співробітниками СБУ було нейтралізовано злочинне угруповання, яке напало на одного з керівників місцевої територіальної оборони. Чоловік завадив незаконному перевезенню зброї через один з блокпостів.

Хочу знову нагадати щодо сигналу тривоги: не орієнтуйся на повідомлення від своїх друзів, родичів, не читайте незрозумілі телеграм-канали. Орієнтуйтеся лише на офіційні канали оповіщення. Сигнал тривоги подає служба ДСНС. Тому якщо лунає сирена, або надходить оповіщення з офіційних ресурсів - негайно йдіть в укриття.

Наразі інфраструктура області працює в штатному режимі. Загарбників на території регіону немає.

Ми обов‘язково вистоїмо. Попри всі жахи, які приніс на нашу землю окупант. І ми обов’язково переможемо цю нечисть. 

Слава Україні!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW