Сергій Гамалій про ситуацію в Хмельницькій області станом на 31 березняПро ситуацію в області станом на ранок 31 березня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

36 день війни. Ситуація в Хмельницькій області контрольована та стабільна, зазначає пресслужба Хмельницької ОВА.

В умовах сьогодення Хмельниччина отримує допомогу, відправляє людей за вантажами, допомагає військовим, але знаходяться люди, які використовують ситуацію в своїх цілях. Так, спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький та військовою прокуратурою викрито схему перенаправлення до Польщі військовозобов’язаних громадян України під виглядом осіб, що супроводжують гуманітарні вантажі для потреб однієї з військових частин Хмельницького.

Схему організував військовослужбовець цієї частини та залучив до протиправної діяльності ще двох своїх підлеглих. За послуги вони отримували від 2 тис. доларів США. Одного з військових було затримано "на гарячому" – під час отримання частини плати.

Внутрішній ворог набагато гірший за зовнішнього. Зовнішнього ти знаєш в обличчя, а внутрішнього – ні. Ми будемо робити усе, аби знищувати внутрішнього ворога на території Хмельниччини.

Читайте також:"У Кам'янець-Подільській міській раді прокоментували ситуацію з пасажирськими перевезеннями".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW