Ворожа авіація та артилерія продовжує гатити по ЖитомирщиніУпродовж 30 березня поліцейські регіону відреагували на понад 750 повідомлень і перевірили 65 осіб.

Правоохоронці працювали на місцях ворожих обстрілів у кількох громадах регіону.

Уранці 30 березня удар ворожої авіації прийшовся по околиці села у Гладковицькій громаді. У результаті було пошкоджено житлові будинки.

Вдень у Малинській ТГ ворог здійснив артилерійський обстріл одного із сіл, внаслідок чого пошкоджень зазнали людські обійстя та господарські приміщення.

На місцях подій слідчо-оперативні групи відповідних територіальних підрозділів поліції зафіксували обставини та наслідки воєнних злочинів для подальшого їх розслідування уповноваженими органами. Також у Житомирському районі правоохоронці працювали на місці виявлення уламків ракети – у полі поблизу одного із сіл Старосілецької громади.

Поліцейські нагадують жителям регіону про заходи безпеки в умовах воєнного режиму. Звертаємо увагу, що рішенням Житомирської обласної військової адміністрації з 30 березня змінено час комендантської години – з 21.00 до 6.00 годин. Безумовно дотримуйтесь визначених правил і не наражайте себе на невиправдану небезпеку!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW