Доньку загиблого чемпіона з водного поло Євгена Обединського, Кіру, депортували в Донецьк і зараз готують документи для відправлення в росію, - ФОТО17 березня в Маріуполі під час ворожіх обстрілів загинув талановитий спортсмен, капітан Національної збірної України з водного поло Євген Обединський. Сьогодні стало відомо, що його доньку, яка залишилась сиротою, незаконно депортували в окупований Донецьк і зараз готують документи, щоб відправити дівчинку в росію.

Про це повідомляє голова військової адміністрації Донеччини Павло Кириленко.

На цих фото -  Кіра Обедінська. 12-річна дівчинка із Маріуполя, яка осиротіла на цій війні. 

Доньку загиблого чемпіона з водного поло Євгена Обединського, Кіру, депортували в Донецьк і зараз готують документи для відправлення в рос..., фото-1Доньку загиблого чемпіона з водного поло Євгена Обединського, Кіру, депортували в Донецьк і зараз готують документи для відправлення в рос..., фото-2

"Після смерті тата  Кіра залишилася круглою сиротою, оскільки маму вона втратила ще немовлям.

Зараз Кіра знаходиться у Донецьку - її депортували туди разом із людьми, з якими вона перебувала у сховищі. 

Є інформація, що документи у всіх тих, хто перебуває поруч з Кірою, росіяни забрали. Обіцяли зробити нові російські документи, щоб у подальшому відправити їх на територію РФ. 

В Україні у Кіри є рідні. Просто зараз готовий забрати дівчинку до себе її дідусь, Олександр Обедінський, заслужений тренер України з водного поло. Це він на одній зі світлин поруч з Кірою - поблизу маріупольського драмтеатру, ще до війни. Вони щасливі й усміхнені...

Звертаюся до гуманітарних і правозахисних організацій, а також  до усієї світової спортивної спільноти: допоможіть Кірі Обедінській повернутися до її родини.

Навіть дорослим важко уявити, через які страждання довелося пройти цій дитині. Вона має бути поруч зі своїми рідними, зі своїм дідусем та тими членами її родини, кому вдалося вирватися з блокадного Маріуполя на вільну територію України. 

Так, ми з росіянами зараз воюємо. Але навіть на війні не можна забувати, що передусім усі ми - люди!" - написав Павло Кириленко.

Ми звертаємось до всіх, хто знає про місцезнаходження дівчинки. Допоможіть повернути дитину!!!!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW