російські окупанти мінують територію України новітніми протипіхотними мінамиросійські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 «Медальйон». 

Про це повідомляє редакція з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ. 

Факти використання новітніх російських протипіхотних мін із сейсмічним датчиком було зафіксовано у Харківській та Сумській областях. 

Міна ПОМ-3 оснащується спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі та управління бойовою частиною.

Блок електроніки приймає сигнали про вібрації ґрунту під міною і порівнює їх із наявними в пам'яті сигнатурами. Якщо вібрації схожі на ті, що викликані кроками людини, а також мають достатню амплітуду, що свідчить про наближення, дається команда на спрацювання бойової частини, яка вилітає на висоту близько 1-1,5 м і вибухає.

Міни ПОМ-3 «Медальйон» виробляються лише у росії.

В ЗСУ попереджають, що разі фіксації такої міни – у жодному разі не можна підходити близько, не підпускайте інших осіб. Необхідно одразу повідомити представників Національної поліції України або представників інших силових структур України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW