У Калуші оголосили про збір коштів для придбання продуктових наборів самотнім людямТворчий простір закликає всіх небайдужих долучитися до збору коштів на продуктові набори для одиноких калушан похилого віку. Організатори акції наголошують на потребі подбати про тих, кому потрібна підтримка та допомога, пишуть “Вікна”.

Зокрема, організатори кажуть, що «кожен з нас цінує те, що має сім’ю і може святкувати у колі родини і просто радіти життю! Та хтось у ці дні зовсім один і зовсім без допомоги і для допомоги не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання».

Підприємців міста, депутатів і всіх охочих запрошують зробити добру справу - долучитись до збору коштів.

За словами організаторів акції “Давайте творити добро разом”, у 2018 році вдалося зібрати 55 наборів, у 2019-му— 45, у розпал карантину навесні 2020 року — 35 наборів. Минулого року в Івано-Франківську зібрали 56 наборів.

Насправді потрібно значно більше продуктових наборів, відповідно і більше коштів на їх придбання, тому виникла ідея вдруге організувати збір у Калуші.

У січні вручать частину наборів для людей, які здатні пересуватися. Решту продуктів по домівках доставлять спільно з територіальним центром соціального обслуговування Калуша.

Звіти про надходження коштів буде оприлюднено. Орієнтовна вартість набору — 150 гривень. Охочі доєднатися можуть телефонувати за номером: (099) 377-99-62.

Читайте також: У ніч з 13 на 14 січня в Україні святкуватимуть Старий Новий рік: традиції та прикметиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW