У Львові відкриють новий ЦНАП: він зможе прийняти до 250 відвідувачів за день Вже цього року у Львові відкриють новий просторий офіс Центру надання адміністративних послуг на вул. Під Голоском. Щодня він зможе обслуговувати близько 250 відвідувачів.

«Львів продовжує відкриття Центрів надання адміністративних послуг в концепції наближення до користувача. Ми хочемо, щоб послуги міської ради та інших підрозділів, які потрібні людям, були в пішій доступності для них – чи від офісу, чи від місця проживання. Зараз створюємо офіс для мікрорайону Під Голоском – це буде унікальний простір з великою площею. Цей офіс надаватиме більше 200 видів послуг, і кожного дня він зможе прийняти 250 відвідувачів», - зазначила Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради.

Так, ЦНАП на вул. Під Голоском – це великий простір, загальною площею 353,5 кв.м.  Він матиме два окремі входи та буде доступним для маломобільних людей. Тут передбачать повний спектр надання адміністративних послуг, включаючи й паспортні сервіси. Буде зона очікування та операційна зала. Окрім офісу, тут ще й передбачать простір для молоді.

Нагадаємо, у Львівській МТГ функціонує 14 Центрів надання адміністративних послуг. Вони діють за такими адресами: пл. Ринок, 1 (бічний вхід); просп. Червоної Калини, 72а; вул. К. Левицького, 67; вул. М. Хвильового, 14а; вул. І. Виговського, 32; вул. Г. Чупринки, 85 та вул. Т. Шевченка, 374; віддалені підрозділи: смт. Рудне (вул. Грушевського, 55); с. Рясне-Руське (вул. Незалежності, 1); смт. Брюховичі (вул. Івасюка, 2а); м. Дубляни (вул. Т. Шевченка, 4); с. Зашків (вул. Є. Коновальця, 110а); м. Винники (вул. Галицька, 12); с. Лисиничі (вул. Т. Шевченка, 48).

Читайте також: Запровадження е-квитка у транспорті Львова: подробиці, - ВІДЕО

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW