Впродовж 2021 року на Закарпатті склали близько 35 тисяч протоколів через порушення карантинуУ період із січня по грудень 2021 року працівники поліції Закарпаття на порушників карантинного режиму склали понад 34 600 протоколів та постанов про адміністративні порушення щодо карантину, а загальна сума штрафів склала понад 84 млн.гривень.

На Закарпатті поліцейські продовжують контролювати дотримання громадянами необхідних правил карантину. Спеціальні рейдові групи відвідують суб’єкти господарювання та перевіряють виконання встановлених карантинних обмежень власниками, працівниками закладів та їх відвідувачами. Громадяни, які нехтують носінням маски в місцях масового скупчення людей, а також персонал закладів, який не має необхідних сертифікатів про вакцинацію чи довідок про результати плр-тестування, несуть адміністративну відповідальність.

Так, впродовж минулого року працівники поліції області склали більш ніж 34 600 адмінпротоколів та постанов за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Йдеться про 2400 адмінпротоколів за частиною 1 ст.44-3 КУпАП, складених відносно власників та адмінперсоналу суб’єктів господарювання, а також понад 32000 постанов за нехтування масковим режимом.

Впродовж 2021 року на Закарпатті склали близько 35 тисяч протоколів через порушення карантину, фото-1

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 44-3 КУпАП порушникам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень, а за відсутність захисної маски (тобто за частиною 2 статті 44-3 КУпАП) – від 170 до 255 гривень.

Загальна сума штрафів, яка має бути сплачена порушниками, у період із січня по грудень 2021 року складає від 5,5 млн. до 84 млн. гривень.

Відділ комунікації поліції Закарпаття

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW