"Гонитва за дефіцитом": у мережі поширили заборонені фото часів СРСР, на яких люди б'ються за їжу та одягЧаси СРСР у багатьох асоціюються з тотальним дефіцитом, чергами та майже порожніми полицями. Особливо нестача найнеобхідніших продуктів відчувалась напередодні новорічних свят. Часто інгредієнти для того ж новорічного столу доводилося буквально добувати мало не за кілька місяців.

Кадрами із "тих часів" у мережі поділився блогер Максим Мирович.
"Черги були буквально за всім - тортами, фруктами, ковбасою, зеленим горошком. Не виняток - непродовольчі товари - взуття, одяг, і так далі", - зазначає блогер.
Крім черг в магазинах, пише Мирович, ще могли бути черги і на вулиці, найчастіше за якимись фруктами. Взагалі мати на святковому столі якісь фрукти вважалося рідкісною удачею.
"Постійно стояли в черзі за сирокопченою ковбасою, званою "сервелат" - радянська сирокопчена ковбаса пахла залізничними шпалами і продавалася ненарізаною, цілими "палицями"... Удачею вважалося урвати 2-3 палиці ковбаси - в цьому випадку 1-2 палиці можна було віднести кому-небудь в подарунок або виміняти на щось інше дефіцитне", - пише Мирович.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW