У «Дії» з’явиться новий сертифікат для вакцинованих бустерною дозою – МОЗНаприкінці січня 2022 року громадяни, вакциновані бустерною проти COVID-19, зможуть отримати новий сертифікат. Його термін дії буде складати 270 днів. Про це повідомляє МОЗ України, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Ще 85 хворих на коронавірус виявили за добу на Буковині

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Як зазначили у міністерстві, щоб отримати новий цифровий документ, необхідно надіслати запит на порталі чи у застосунку “Дія” після самого щеплення – не раніше останніх днів січня.

“Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації”, – зазначили у МОЗ.

Документ про вакцинацію відрізнятиметься лише тим, що його  термін дії буде складати 270 днів. Ще одним плюсом, який дає новий COVID-сертифікат, є те, що громадяни, які отримали бустерну дозу проти COVID-19, зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Цей документ можна буде отримати, як повідомили у МОЗ, у місці проведення щеплення або у сімейного лікаря. Міжнародне свідоцтво про вакцинацію теж буде дійсним 270 днів.

Читайте також: У міських лікарнях Чернівців знаходяться 67 хворих на коронавірус

В Україні за добу виявили 4571 новий випадок COVID-19AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW