Трускавець залишився без водопостачання другу добу: що відомоУ Трускавці на Львівщині відключили воду, оскільки старий договір про надання послуг "Дрогобичводоканалу" втратив чинність. 

Станом на 4 січня у Трускавці на Львівщині впродовж другого дня немає водопостачання. Це трапилося у зв’язку з тим, що між "Трускавецьким водоканалом" та КП "Дрогобичводоканал" не заключили договір на водопостачання на 2022 рік. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА. 

Відомо, що з 09:00 3 січня КП "Дрогобичводоканал" припинило подачу води у Трускавець, оскільки старий договір про надання послуг втратив чинність. Зазначили, що підписання договору запланували на 4 січня.

На офіційній сторінці комунального підприємтсва опублікували офіційну заяву та зазначили, що борг ТзОВ "Трускавецький водоканал" перед КП "Дрогобичводоканал" становить 12,5 млн грн.

"Ще 5 листопала "Дрогобичводоканал" повідомило "Трускавецький водоканал" про завершення дії договору  1 січня 2022 року. Однак до 31 грудня "Трускавецький водоканал" не надало повного пакету документів", - зазначили у заяві. 

Читайте також: Колишній дипломат: З США йдуть консультації з розміщення на західній Україні кількох літаків F-15

Фото на головній умовне: з відкритих джерел AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW