Управління Держпраці на Житомирщині відстояло законність накладеного на ФОП штрафу у Сьомому апеляційному адміністративному судіУ Сьомому апеляційному адміністративному суді доведено правову позицію Управління Держпраці у Житомирській області щодо накладення штрафу суб’єкту господарювання за порушення трудового законодавства на суму 60 тис. грн.

Про це повідомляють у секторі юридичного забезпечення Управління Держпраці у Житомирській області.

У січні 2021 року інспектори Управління під час позапланової перевірки виявили неоформленого працівника у ФОП_1 та внесли постанову про накладення штрафу 60 тис. грн.

Підприємець у березні звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій просив визнати протиправною та скасувати постанову, але суд у задоволенні позову відмовив.

Далі, не погоджуючись із рішенням суду, підприємець подав апеляційну скаргу, у якій просив скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове, яким задовольнити позовні вимоги.

Сьомий апеляційний адміністративний суд постановив:

«апеляційну скаргу физичної особи-підприємця залишити без задоволення, а рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 25 травня 2021 року – без змін».

Нагадаємо, у судах доведено правову позицію Управління Держпраці щодо накладення штрафів за порушення трудового законодавства на суму 240 тис. грн.

Джерело: сайт Управління Держпраці в Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW