Житомирський міський голова Сергій Сухомлин прозвітував про рік роботи, — ВІДЕОВже традиційно міський голова Сергій Сухомлин відзвітував за рік роботи. На річний звіт запросив журналістів, але питання могли поставити й пересічні житомиряни, які дивилися пряму трансляцію у соціальних мережах.

Загалом, каже міський голова, рік видався нелегким, як і попередній, адже епідемія вплинула на місто загалом. Втім, звіт почав з хорошого — зі здобутків.

«Сьогодні вже є дві компанії, які заявилися на тендер по реконструкції аеропорту Житомир. В березні місяці ми передали земельну ділянку під будівництво нового заводу Ферпласт. Вдалося перетягнути до нас проєкт і виділити земельну ділянку під будівництво патронного заводу. Вже в січні планується приїзд делегації зі Сполучених Штатів», — говорить Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Під час звіту міський голова розповів й про реконструкцію майдану Корольова. Після активного обговорення проєкту, а швидше – критики, як зі сторони громадськості, так і з боку депутатів, його будуть переробляти.

Не оминули й ситуацію з водоканалом. Адже після кількох скидів нечистот у річку Тетерів та значного резонансу серед громадськості, міська рада провела внутрішнє розслідування. Як виявилось, дехто отримав догани, а деякі чиновники навіть можуть залишитись без роботи.

Не забув міський голова похвалити медиків, які щодня боряться за життя житомирян та протистоять епідемії коронавірусу. Каже, медичну галузь будуть підтримувати й надалі.

Окрім іншого Сухомлин зачепив долю житомирської трамвайної колії. Каже, це питання треба виносити на обговорення. Разом з тим, вже наступного року на трамвайний маршрут запустять тестовий електробус, який надасть Європейська фірма. Після цього й проведуть обговорення щодо доцільності трамвая у Житомирі.

Джерело: sk1.tvAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW