Геніальний соціофоб чи комунікабельний початківець - чому мають сенс комунікації та відносиниСайт 6262.com.ua представляє вашій увазі новий подкаст під назвою "Мають сенс комунікації та відносини".

Читайте: Чому в Україні нікому не потрібна культура - новий подкаст від 6262

У нашому новому подкасті ми обговорюємо важливість комунікацій та відносин, їх різновиди та особливості в залежності від того, в яких обставинах знаходиться людина. Нашим гостем у цьому випуску став психолог-конфліктолог Богдан Стешенко, який допомагає людям розібратися у проблемах особистих чи робочих відносин.

Під час розмови ми розбираємося, чому зараз при працевлаштуванні вміння знаходити спільну мову з іншими людьми відіграє не менш важливу роль, ніж професійні навички. З психологом-конфліктологом ми з'ясовували, чому краще буди комцунікабельним початківцем, аніж геніальним та суперпрофесійним соціофобом. 

Торкнулися ми також і того, як пандемія коронавірусу вплинула на комунікабельність людей, як вона змінила сприйняття близького спілкування, та чи дійсно люди дедалі все більше віддаляються один від одного.

Детально про все це слухайте у нашому новому подкасті "Мають сенс комунікації та відносини":AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW