Політики мають звітувати, які книжки вони прочитали, – Олександр Ломако– Людям треба більше читати якісної літератури. Тоді більше буде розумних людей у суспільстві, у владі і де завгодно. А всіх чиновників, чим вищий рівень – тим більше, треба зобов’язати робити звіт, скільки і яких книжок він чи вона прочитали. Може, тоді в нас менше буде випадкових осіб на високих державних посадах,– такими словами секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако доповнив своє привітання на відкритті першого бібліоковоркінгу «Край неба» у міській бібліотеці ім. Михайла Коцюбинського.

Відкриття цього нового громадського простору на вул. Кирпоноса, 22 відбулося 28 грудня. Бібліоковоркінг – це одночасно і місце, де можна взяти й почитати літературу в комфортних умовах, і сучасний осередок для культурних зустрічей.

Приміщення ремонтували протягом трьох місяців, тут оновили меблі, декор та освітлення. Проєкт реалізований за рахунок міського та державного бюджетів.

– Створювати такі простори дуже важливо, ісподіваюся, що це не останній такий проєкт. Головне – щоб тут завжди були відвідувачі: з книжками, з чашкою кави, з ноутбуком, можливо, хтось буде готуватися до курсової, хтось просто читатиме для душі, хтось іще з якоюсь метою – не важливо. Головне, щоб люди читали, – підкреслив Олександр Ломако.

Міська бібліотека Коцюбинського стає сучаснішою. Зараз вона є освітнім центром, де можна отримати неформальну освіту, а серед викладачів – навіть професори.

Крім того, це творчий майданчик, де всі бажаючі можуть реалізувати свої мистецькі здібності, а майстрині працюють із дітками та ведуть різні творчі клуби.

Також бібліотека стала центром, куди автори приходять презентувати свої книги, а громадські активісти, і в тому числі – з числа волонтерів та захисників України – свої проєкти.

Щороку централізована бібліотечна система міста обслуговує понад 9000 користувачів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW