Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтваМешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині перетворили занедбану зупинку в селі на витвір мистецтва.

Про це в групі фейсбуку "Рідна Новостепанівка" розповіла Любов Нечипоренко:

"Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє довкілля. Всім нам хотілося б зробити оточуючий світ навколо себе трохи кращим. Тільки одні безперервно когось критикують і чекають, поки хтось за когось щось зробить. А інші небайдужі, власним прикладом, по-господарськи опікуються благоустроєм, віддаючи свій особистий час, зусилля, кошти. Саме такою людиною і є Андрій Анатолійович Шульга. Зупинка в с. Івано-Михайлівка була в жахливому, аварійному стані. Спочатку (за ініціативи А.А.Шульга) її відремонтував А.Карпенко. Тепер вона є окрасою, справжнім шедевром мистецтва, що тішить око. Ім’я художниці, яка розмалювала зупинку - Юля, (привіз її до села і оплатив роботу теж Андрій Анатолійович). Нова зупинка справді прикрасила центр села, не кажучи вже про її практичне значення для мешканців та гостей Івано-Михайлівки: всі мають потребу їхати до райцентру, в інші населені пункти, на роботу і з роботи, на навчання, їдуть у справах. Жителі села Івано-Михайлівки висловлюють слова глибокої подяки керівникам агрофірми ”Вперед”-Андрію Анатолійовичу Шульзі та Дмитрові Юрійовичу Сороколіту за такий чудовий подарунок. Як відомо добрі справи не залишаються непоміченими. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, міцного здоров’я, процвітання агрофірми і побільше тепла на вашому життєвому шляху".

Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтва, фото-1Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтва, фото-2Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтва, фото-3Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтва, фото-4Мешканці Івано-Михайлівки, що на Новомосковщині, перетворили занедбану сільську зупинку на витвір мистецтва, фото-5

Читайте також: У Попасному, що на Новомосковщині з"явилася диво-зупинкаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW