Тисяча за вакцинацію: банківські картки отримали 6,5 млн українцівВ Україні програмою "єПідтримка" скористалися 6,5 млн українців. Саме стільки банківських карток вже відкрили, відтак 5,5 млн сформували заявки, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Українці вже витратили 200 мільйонів з "єПідтримки"

Про це заявила перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко, повідомляє Урядовий портал. За її словами, з 19 грудня стартувала програма "єПідтримка", що спрямована з одного боку на допомогу тим галузям економіки, які найбільше постраждали через карантинні обмеження, а з іншого – на сприяння вакцинації.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Кожен, хто щепився двома дозами вакцини, має можливість через реєстрацію в сервісі «Дія» отримати від держави 1000 грн і витратити їх на книжки, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент до фітнес-клубу. 6,5 млн українців вже отримали банківські картки, 5,5 млн сформували заявки, і вже близько 3 млрд грн спрямовано на реалізацію програми, - зазначила Свириденко.

Зауважується також, що у 2022 році програма буде модифікована відповідно до потреб захисту економіки. Зокрема, з’явиться можливість для людей віком 60+ купувати ліки за отримані в рамках допомоги кошти.

З січня 2022 року програма "єПідтримка" буде модифікована. Дамо можливість людям віком більше ніж 60 років спрямувати кошти на придбання ліків. Подальше її вдосконалення залежатиме від попиту, а також від того, які галузі потребуватимуть державної допомоги. В майбутньому ми зможемо легко підлаштувати її під потреби економіки та нові виклики. Це частина нашої нової економічної політики, в основі якої - стимулювання попиту через допомогу людям, - повідомила Свириденко.

Читайте також: В Україні оголошено конкурс краси серед новорічних ялинок: як чернівчанам долучитися (ФОТО)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW