У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігуУ ніч з 25-го на 26 грудня Новомосковськ засипало снігом.

Комунальники міста ще о 1.30 почали розчищати головні вулиці.

За інформацією прес-служби міської ради, у боротьбі зі стихією задіяні усі комунальні підприємства Новомосковська та увесь резерв снігоприбиральної техніки. О п'ятій ранку стартували роботи і у дворах. Наразі частково прибрані головні магістралі. Чистка триватиме допоки не вщухне снігопад.

ВІДЕО-1

ВІДЕО-2 (від Олени Соловйової)

У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-1У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-2У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-3У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-4У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-5У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-6У Новомосковську комунальники о другій ночі почали розчищати головні вулиці міста від снігу, фото-7

Читайте також:На території Самарського Свято – Миколаївського монастиря створять місцеву пожежну командуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW