У Краматорську дружині загиблого під Іловайськом добровольця вручили орден «Хрест Героя»Вчора, 23 грудня, в Краматорську вручили орден «хрест Героя» вдові загиблого при виході з оточення поблизу Іловайська воїна Василя Білого. Про це повідомляє «Донеччина ТВ».

Василь Білий народився у селищі Малотаранівка, що недалеко від Краматорська. У школі, де навчався захисник, встановлена пам'ятна дошка.

Довгий час чоловік жив у Славутичі. Після того, як знову повернувся в рідний край, незабаром почалися бойові дії на сході країни. Тоді він вступив до лав добровольчого батальйону «Донбас». У його складі звільняв Лисичанськ і Попасну на Луганщині влітку 2014 року.

Під час проходження по «зеленому коридору», який перетворився для воїнів на кривавий, потрапив у засідку під селом Червоносільське. У машину, в якій знаходився Василь, потрапив танковий снаряд. Воїн загинув разом з сімома своїми побратимами.

Похорони українського захисника пройшли в рідному селищі. У нього залишилися дві дорослі дочки і три онуки.

Орден, який отримала дружина Василя Білого, - це недержавна народна нагорода, яку вручають за самопожертву, незламність духу і жагу перемоги. Створено його з метою посмертного вшанування та вшанування військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО та ООС

Нагрудний знак традиційно вручається рідним загиблих захисників України. Саме цю відзнаку передали зі Славутича, де понад 20 років жив і працював Василь Білий.

У Краматорську дружині загиблого під Іловайськом добровольця вручили орден «Хрест Героя», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW