Сюрприз від Міноборони: працюючих жінок ставитимуть на військовий облікМіністерство оборони України затвердило перелік, який охоплює сотні спеціальностей та професій, представники яких мають стати на військових облік. Серед них є навіть менеджери, головні бухгалтери, журналісти і бібліотекарі.

Стати на військовий облік – це обовʼязок, а не право українських жінок, і це відбуватиметься, якщо професія входить до розширеного переліку, а також якщо жінка придатна до проходження військової служби за станом здоровʼя та віком (від 18 до 60 років).Згідно з документом, роботодавець має проконтролювати, щоб жінки, які вже працюють на підприємстві з такого списку, стали на військовий облік.

Крім того, у жінок під час прийняття на роботу перевірятимуть наявність документів та позначок про взяття на військовий облік. Комісаріати ставитимуть жінок на облік за двох умов:
посада чи спеціальність є у списку; жінка придатна до проходження військової служби за станом здоров'я та віком. Стан здоров'я визначить військово-лікарська комісія, граничний вік перебування у запасі – 60 років.

Нижче представлений перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW