У Полтаві матір залишила 1,5-річну дитину на нетверезих незнайомцівУвечері 21 грудня до поліції звернувся депутат міської ради та повідомив про небезпечну для життя і здоров’я дитини ситуацію, про яку він дізнався від мешканців багатоквартирного будинку в Полтаві.

Правоохоронці негайно відреагували на звернення та виявили 1,5-річну дівчинку у квартирі з незнайомцями, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.

У Полтаві матір залишила 1,5-річну дитину на нетверезих незнайомців , фото-1

Як повідомляє Нацполіція Полтавщини, ці люди виявилися знайомими 32-річної матері.

Зважаючи на несприятливі для дитини умови та реальні ризики для її життя та здоров’я, поліцейські доставили дівчинку до дитячої клінічної лікарні. На щастя, з дитиною все добре.

У Полтаві матір залишила 1,5-річну дитину на нетверезих незнайомців , фото-2

Відносно матері складено адміністративний матеріал за невиконання батьківських обов’язків. Це повторне таке правопорушення, вчинене протягом року (частина 2 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Вирішується питання щодо позбавлення матері батьківських прав.

Читайте також: "Посварилася з матір'ю, ввечері пішла з дому і заблукала" - поліцейські знайшли дівчину - підліткаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW