Четверо дітей із львівського притулку госпіталізували з отруєнням: подробиціДіти перебувають у Львівській обласній лікарні. 

19 грудня ввечері у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізували чотирьох дітей віком від 3 до 15 років з притулку для дітей служби у справах дітей, що на вул. Левандівська, 17В у Львові. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА. 

Відомо, що 26 дітей обідали у ресторані "Кухня для душі" у селі Зимна Вода Львівського району, а снідали та вечеряли у притулку. Четверо дітей госпіталізували у стані середньої важкості. Зі скаргами на підвищення температури тіла, слабкість, нудоту, біль в животі.

Станом 20 грудня стан пацієнтів середньої важкості, проводять повний комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.

Спеціалісти держпродспоживслужби у Львівській області розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування та позапланову перевірку притулку для дітей і закладу харчування "Кухня для душі" щодо причин та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції серед дітей.

Читайте також: У Львові гелікоптер з хворим на борту приземлився прямо на вулиці, - ВІДЕО

Фото на головній умовне: з відкритих джерел AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW