Пунктів вакцинації у Чернігові поменшало: де щепитися на цьому тижніУ Чернігові цього тижня працюватиме лише два пункти масової вакцинації населення. А саме: у ТРЦ «ЦУМ» та «Голлівуд». Традиційно на вихідних до них додається ще один пункт, який розташовується у Деснянській районній раді, що за адресою проспект Перемоги, 141.

Графік роботи: по буднях з 8:00 до 18:00, у вихідні дні – з 10:00 до 16:00.

Пункти, які раніше розташовувалися в приміщеннях облради та драмтеатру, призупиняють свою роботу. Причина – низька затребуваність.

Зверніть увагу! У святкові вихідні – 25 та 31 грудня, 1 та 7 січня – всі центри масової вакцинації в Чернігові не працюватимуть.

У додаткові вихідні дні – 27 грудня та 3 січня – працюватимуть центри масової вакцинації, розташовані у ТЦ «ЦУМ» та «Голлівуд». Час їх роботи в ці дні – з 10.00 до 16.00.

Крім того, у місті також працюють пункти щеплення у поліклінічних відділеннях міської лікарні. Вони працюють за графіком медичних закладів.

Нагадаємо, всім бажаючим вакцинуватися при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон.

Пунктів вакцинації у Чернігові поменшало: де щепитися на цьому тижні, фото-1

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW