Авдіївців запрошують на засідання робочої групи з розробки Стартегії розвитку громади22 грудня 2021 року о 10:00 в приміщенні Авдіївської міської ВЦА (вул. Молодіжна,5, актова зала) відбудеться друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Про це повідомляє ВЦА.

В рамках заходу будуть обговорені питання щодо актуального стану розробки Стратегії; презентовані результати дослідження соціально-економічного розвитку ТГ, а також результати опитування мешканців Авдіївки та бізнесу. Також обговорять підготовку до визначення сильних та слабких сторін Авдіївської територіальної громади, можливостей та загроз; визначення стратегічного бачення; визначення переліку перспективних проектних ідей на наступні 5 років.

Військово-цивільна адміністрація запрошує всіх небайдужих та активних мешканців громади до участі у засіданні та обговорення планів на майбутнє.

Враховуючи карантинні обмеження, участь у засіданні можна прийняти при наявності «зеленого» COVID-сертифікату.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW