Депутати Новомосковська погодили рішення про передачу ПК "Металург" у власність громадиДепутати Новомосковської міської ради на черговому засіданні 17 грудня погодили рішення про передачу ПК «Металург» у комунальну власність територіальної громади Новомосковська. 

У результаті успішних переговорів з Фондом державного майна, за яким зараз числиться об"єкт, представники місцевої влади розпочнуть процедуру повернення ПК «Металург».

Нагадаємо, наприкінці березня цього року міська рада перемогла в конкурсі на оренду об"єкту. Проводив його Фонд державного майна України.

Тоді ж, з цього приводу міський голова зазначив: "Не дивлячись на те, що ми підписуємо договір оренди, будемо намагатися всіма силами добитися того, щоб передали ПК «Металург» у власність міста і власність місцевої громади».

Депутати Новомосковська погодили рішення про передачу ПК "Металург" у власність громади, фото-1Депутати Новомосковська погодили рішення про передачу ПК "Металург" у власність громади, фото-2

Читайте також: Керівники Новомосковська зустрілися з першим заступником міністра економіки країни: що обговорювали?AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW