В Ужгороді відбудеться новорічно-різдвяний концертСвяткову, емоційно-піднесену, новорічно-різдвяну, казкову концертну програму презентує закарпатцям 19 грудня о 17.00 заслужений артист України Олександр Садварій.

Неймовірну атмосферу в цю дивовижну пору, створять учасники концерту:– Галина Гаврилко – воскресна школа «ОБРАЗОК» релігійної громади УПЦ святої Почаївської ікони Божої Матері (м. Ужгород) – Олександра і Марія Дір – Анна Гаврилко– зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» Ужгородської музичної школи №1 імені П.І.Чайковського (керівник – Марія Мудранинець).

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ! Кількість місць обмежена. Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.У зв’язку із змінами до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 24.11.2021 НАГОЛОШУЄМО, що відвідування концертів у Закарпатській обласній філармонії буде проходити при наявності:– Covid-сертифікату (додаток «ДІЯ») або паперовому вигляді та документа, що посвідчує особу;– негативного ПЛР-тесту та документа, що посвідчує особу;– чи сертифікату про одужання та документа, що посвідчує особу.

Ці обмеження не стосуються осіб, молодших 18 років.

Закарпатська обласна філармонія

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW