Стало відомо, в яких галузях цьогоріч була найвища заробітна платаЗбільшення та зниження заробітної плати - стало відомо, які зарплати отримували Україні цього року. 

Як інформує ТСН, дані були отримані завдяки аналізу бази вакансій на grc.ua та звіту, які стосують зарплат різних професій. 

В середині 2021 року 31% роботодавців розповів про підвищення зарплат працівника. 21% - підвищували заробітну плату тільки тих, хто повністю виконав, або перевиконав, повний план. 

Найбільш затребувана та високооплачувана галузь - інформаційні системи та телеком. Згідно аналізу за період з квітня до листопада, в цій галузі збільшилася заробітна плата.

Середня зарплата у квітні була понад 50 тисяч гривень. У листопада ця цифра була на рівні 62 тисяч гривень. 

На другому місці - топменеджмент. В цій галузі заробітна плата з квітня до листопада зросла на понад п'ять тисяч гривень. В листопаді середня зарплата складала більше як 44 тисячі гривень. 

До п'ятірки найвищих зарплат входили представники консалтингу, але цьогоріч динаміка зарплат була нестабільною та більш негативною.

Наступною йде галузь "страхування", в якій відбулися тільки незначні зміни у підвищенні середньої заробітної плати.

Останньою у п'ятірці лідерів знаходиться "будівництво та нерухомість". Тут середня заробітна плата виросла на понад 6 тисяч гривень.

Стало відомо, в яких галузях цьогоріч була найвища заробітна плата, фото-1

Читайте також: "Марафон безпеки": прикарпатські рятувальники проводять профілактичні відпрацюванняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW