"Гідні супротивники" — Микола Педоренко з Сум про перемоги на чемпіонаті світу з пара-армреслінгу"Гідні супротивники" — Микола Педоренко з Сум про перемоги на чемпіонаті світу з пара-армреслінгу, фото-1

Сумчанин Микола Педоренко з Сум взяв участь у Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу. У своїй ваговій категорії він став віцечемпіоном з пара-армреслінгу на ліву руку та чемпіоном – на праву. Про свої враження розповів Суспільному.

"Були гідні супротивники" — так про участь у чемпіонаті розповідає Микола Педоренко. Проходили змагання в Румунії. У них взяли участь понад тисячу атлетів із 46 країн світу. Микола Педоренко у Бухаресті був тиждень, з них два дні були змагальними.

Восьмирічний Давид – син Миколи Педоренка – вболівав на відстані. "Дивився ефір. Побачив, що тато переміг", — говорить хлопчик.

"У мене на ліву руку – друге місце, а на праву перше місце. Були гідні супротивники і що найцікавіше були навіть молоді – новачки. На такому рівні ти своїх супротивників, коли ти вже багато років займаєшся – знаєш, прораховуєш, тренуєшся під кожного з них, обираєш свою техніку, а тут були нові обличчя і було дуже цікаво", – говорить Микола Педоренко.

Микола допомагав тренувати спортсменку на візку Катерину Лебедин, яка теж брала участь у чемпіонаті.

"Декілька років я працюю також із людьми з вадами опорно-рухового апарату. І була дівчинка з нами вперше на Чемпіонаті світу – це Катерина Лебедин. Вона посіла третє та друге місце – це були її перші змагання такого ґатунку", – говорить він.

Зараз, каже Микола, він відпочиває. А за місяць почне готуватись до чемпіонату України, який має відбутись навесні наступного року.

Фото: з архіву Миколи ПедоренкаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW